Į pradžią
 Apskaita
 Naujienos
 Aprašymas 
 Diegimas
 Platintojai
 Kainos

© DB Topas


Buhalterinės apskaitos programa "DB Apskaita"

DB Apskaita yra įmonės veiklos dokumentų registravimo ir ataskaitų formavimo sistema, skirta buhalterijos darbui kompiuterizuoti. Galima įvesti ir saugoti finansinės ūkinės veiklos duomenis, juos apdoroti, sisteminti pagal finansų apskaitoje priimtas taisykles.
Visus dokumentus ir ataskaitas galima peržiūrėti, spausdinti arba eksportuoti į MS Windows naudojamas duomenų apdorojimo programas MS WORD, MS EXCEL ir kt. Didelė pagalbinių nustatymų įvairovė praplečia standartinės buhalterinės apskaitos rėmus. Visus šiuos papildomus nustatymus gali sukurti, papildyti ar keisti pats vartotojas.
DB Apskaita sudaryta iš atskirų tarpusavyje suderintų modulių. Šie moduliai integruoti į vieną bendrą komplektą ir leidžia gauti apibendrintus rezultatus.

Sandara (moduliai)

1. Pagrindinis modulis (1, 7 mod.) tai DB valdymo, žinynų visuma, ataskaitų generatorius.
2. Materialinių vertybių (sandėlio) apskaita (2 mod.), tai trumpalaikio turto likučių ir judėjimo kiekinė ir suminė apskaita pagal kiekvieną materialiai atskaitingą asmenį, sandėlį ar visą įmonę. Vertybių pajamų/ išlaidų kiekinės ir suminės suvestinės per laikotarpį skaidant jį į sulkesnius periodus.
3. Piniginių lėšų apskaita (3 mod.) tai pinigų apskaita pagal kiekvieną sąskaitą banke ar kasą bei pas atskaitingus asmenis. Valiutos apskaita pagal valiutas ir atitikmenį litais.
4. Ilgalaikio turto apskaita (4 mod.) tai ilgalaikio turto priemonių judėjimo apskaita ir amortizacinių atskaitymų skaičiavimas bei ataskaitos.
5. Darbo užmokesčio apskaita (5 mod.) tai įmonės darbuotojų priskaitymų / atskaitymų, pajamų mokesčio, socialinio draudimo ir kitų sumų skaičiavimas ir ataskaitos. Taip pat duomenų apie darbuotojus įvedimui reikalingas personalo apskaitos (6) modulis.
6. Atsiskaitymai (8 mod.) tai atsiskaitymų su pirkėjais, tiekėjais, kitomis organizacijomis bei darbuotojais žiniaraščiai ir ataskaitos.
7. Kasos aparatai (Brio, Casio SPB, Elzab, Euro2000, Optima, R-Keeper, Univell) ir POS sistemos (Datecs MP-500T, Euro2000, Sigma POS SA-97, Empirija FB-02)

Vienoje programos DB Apskaita darbo vietoje galima vesti vienos ar kelių atskirų įmonių buhalterinę apskaitą.

Reikalavimai personaliniam kompiuteriui

Dalys Minimalūs reikalavimai Optimalūs reikalavimai
Procesorius 1,5 GHz 2 GHz(dviejų branduolių)
Kietas diskas HDD 80 GB SATA 160GB 7200 rpm SATA
Operatyvioji atmintis512 MB 2 GB - 32 bit OS, 4 GB - 64 bit OS
Monitorius 17" 21" plačiaekranis
CD įrenginiai, USB atmintinėDVD-RW įrašantis įrenginysne mažiau 2GB USB atmintinė
Spausdintuvas Rašalinis 6 ppm A4 formato Lazerinis A4/A3 formato

Suderinamumas su operacinėmis sistemomis:

DB Apskaita versija OS versija
1.x, 2.x Tik 32-bit
Windows 98, Windows XP, Windows 2003
3.x ir didesnė 32-bit ir 64-bit
Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7, Windows 8

Minimalius reikalavimus atitinkantis kompiuteris gali būti panaudojamas dirbant atskairai vienai darbo vietai. Kelių ar keliolikos darbo vietų sistemoms keliami griežtesni reikalavimai.

Klausimus ir korespondenciją siųskite adresu: apskaita@dbtopas.lt


Pageidaujate išsamesnės informacijos apie "DB Apskaita"?
Kontaktinis asmuo
Telefonas
El. paštas
Pageidauju gauti daugiau info apie:
Patvirtinimo kodas